CLINEX TEXTILE EXT 1L -Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 31,00 zł 31.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerkiCzyszczenie przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnegoPoziom pH w preparacie 12

CLINEX TEXTILE EXT 1L  Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki

Profesjonalny preparat do ekstrakcyjnego prania dywanów, wykładzin, obić tapicerskich i tapicerki samochodowej.  Zapewnia doskonały efekt czyszczenia, usuwa brud i plamy z głębszych warstw tkaniny. Posiada właściwości czyszczące, odtłuszczające oraz zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pielęgnuje i ożywia kolory. Doskonale działa nawet w zimnej i twardej wodzie.

Zastosowanie: Pranie ekstrakcyjne dywanów, wykładzin, tapicerek i obić tapicerskich za pomocą odkurzaczy lub maszyn piorących lub praniu ręcznym.

 

Sposób użycia:
Rozcieńczyć produkt z wodą 1:5 lub 1:10 w zależności od stopnia zabrudzenia. Przed użyciem sprawdzić trwałość kolorów poprzez naniesienie preparatu w niewidocznym miejscu. Nie używać do tapicerki skórzanej. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń dopuszcza się zwiększenie stężenia produktu po uprzednim sprawdzeniu jego działania. Uwaga: Przed zastosowaniem produktu sprawdzić działanie na niewielkiej powierzchni.

Działa drażniąco na skórę .Działa drażniąco na oczy .Stosowac rękawice ochronne / odzież ochronną /ochrone oczu/ ochronę twarzy.W przypadku kontaktu ze skórą : umyć duża ilością wody z mydłem . W przypadku wystąpienia  podrażnienia skóry : zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza . W przypadku dostania się do oczu : ostrożnie płukać wodą przez kilka minut / zgłosić się pod opiekę lekarza

Poniżej karta charakterystyki produktu z możliwością pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl