CLINEX DISHWASH 5L -Płyn myjący do zmywarek gastronomicznych

dishwash.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 118,00 zł 147,60 zł 118.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Mycie w zmywarkachMycie naczyńPoziom pH w preparacie 13

 

Skoncentrowany środek do mycia w zmywarkach gastronomicznych naczyń ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz porcelany. Doskonale czyści porcelanę, sprzęt oraz sztućce kuchenne. Nie nadaje się do mycia naczyń aluminiowych. Zaleca się stosowanie razem ze środkiem nabłyszczającym Clinex DiShine, uzyskując tym samym super połysk! Środek do użytku profesjonalnego i domowego.

 

Zastosowanie:

Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Sposób użycia:

Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego.
Zalecane stężenie robocze od 1ml do 5ml na 1L wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń

 

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Stosowac rękawice ochronne / odzież ochronną /ochrone oczu/ ochronę twarzy. W przypadku połkniecia : wypłukać usta.Nie wywoływac wymiotów . W przypadku kontaktu ze skórą : natychmiast zdjąc całą zanieczyszczoną odzież . Spłukać skórę pod wodą / prysznicem. W przypadku dostania się do oczu : ostrożnie płukać wodą przez kilka minut / zgłosić się pod opiekę lekarza.  W przypadku dostania się do dróg oddechowych : wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu swobodne oddychanie 

Poniżej karta charakterystyki produktu z możliwością pobrania

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl