CLINEX ALG 1L - Preparat do usuwania mchów i porostów.

77-924-d91c2b0764de3e758666b361473d8ed8.webp
 • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

CLINEX ALG 1L 

specjalistyczny płyn do czyszczenia powierzchni z mchów, porostów i glonów, który skutecznie usuwa zielone naloty z dachów, elewacji, ogrodzeń, kostki brukowej, nagrobków oraz innych powierzchni. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły, Clinex ALG tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju mchów, porostów i glonów, a także zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed ponownym ich powstawaniem.

 

Właściwości produktu:

Skuteczność – preparat skutecznie usuwa zielone naloty, mchy, porosty i glony z różnego rodzaju powierzchni. Wysoko pieniący preparat doskonale radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń atmosferycznych z dachów, elewacji, bruku, nagrobków, jak również spoin i szczelin na balkonach, tarasach oraz schodach.

Szerokie zastosowanie – produkt nadaje się do czyszczenia dachów, elewacji, kostki brukowej, chodników, tarasów, balkonów, nagrobków i innych powierzchni, co pozwala profesjonalistom na stosowanie go do różnych zadań. Dzięki szerokiemu spektrum działania oszczędzasz czas i pieniądze na zakupie wielu różnych produktów. Co również pozwala oferować swoim klientom szerszy zakres usług.

Długotrwałe działanie – płyn tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju zielonych nalotów oraz zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed ponownym ich powstawaniem, co oznacza, że czyszczone powierzchnie pozostają czyste na dłużej. Wpływa to na zwiększenie zadowolenia klientów z usługi.

Bezpieczeństwo – Clinex ALG jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby uszkodzić powierzchnię, na której jest stosowany. To zapewnia profesjonalistom spokój i pewność, że nie zniszczą czyszczonej powierzchni.

Obszary zastosowania:

Clinex ALG przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń atmosferycznych, zielonych nalotów, mchu, porostu i glonów z różnego rodzaju powierzchni, m.in.:

 • z dachów,
 • z elewacji,
 • z bruku,
 • z nagrobków,
 • jak również spoin i szczelin na balkonach,
 • tarasach oraz schodach.

Sposób użycia:

 1. Przed użyciem wstrząsnąć.
 2. Sporządzić roztwór roboczy w stężeniu minimum  8-10% (80-100 ml/1 L wody).
 3. Nanieść na czyszczoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza i odczekać minimum 15 minut (rekomendowane kilka godzin np. na całą noc), następnie zmyć wodą pod ciśnieniem. Produkt może być sosowany do mycia z wykorzystaniem akcesoriów czyszczących do myjek ciśnieniowych.

Dodatkowe informacje:

 • Czyszczenie najlepiej wykonywać wcześnie rano, lub popołudniu aby zapobiec szybkiemu wysychaniu preparatu z powierzchni. Nie stosować na nagrzane powierzchnię lub w pełnym nasłonecznieniu. Przed użyciem środka sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu.
 • W przypadku gruntownego czyszczenia pozostawić preparat na powierzchni na 12-24 godzin.
 • Nie stosować na nagrzane powierzchnię. Po odczekaniu odpowiedniego czasu dokładnie spłukać wodą. Przed użyciem środka sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu.

 

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe na skutek użycia produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl