Aktualności

24.03.2023

NOWOŚĆ w ofercie CLINEX

CLINEX DEZOCLINIC Clinex DEZOClinic

Alkoholowy

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni i narzędzi

Gotowy do użycia alkoholowy płyn przeznaczony do szybkiej dezynfekcji oraz czyszczenia sprzętu, powierzchni i narzędzi w obszarze Health & Beauty. Działanie wirusobójcze w ciągu 60 sekund, a także bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze w obszarze medycznym, salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, gabinetach masażu oraz innych miejscach w których potrzebna jest dezynfekcja.

rekomendowany jest do mycia i dezynfekcji akcesoriów i sprzętu dla fryzjerów takich jak m.in.: grzebienie, szczotki, klipsy, maszynki do golenia, brzytwy, nożyczki fryzjerskie. Doskonale sprawdzi się również w salonach kosmetycznych do alkoholowej dezynfekcji powierzchni oraz narzędzi kosmetycznych.

 

 

 

20.11.2021

Do asortymentu naszego sklepu  dołączają niezwykle skuteczne i profesjonalne neutralizatory nieprzyjemnych zapachów firmy FRESHTEK. Produkty ONE SHOT idealnie odświeżają pomieszczenia oraz świetnie radzą sobie z przykrymi zapachami organicznymi, zwierzęcymi, dymu papierosowego czy spalenizny. To co wyróżnia ONE SHOT-y to przede wszystkim ich silne stężenie, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w dużych powierzchniach. Jedno naciśnięcie wystarcza na 200m3! Dzięki swojej formule produkty FRESHTEK są wydajne i długo utrzymują się w pomieszczeniu.

Zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl